Filter produktov

Dostupnosť

Nové produkty

Komody a skrinky 

Výber exluzívnych komôd, skriniek a príborníkov pre náročných.

Dizajnové komody a skrinky vyrobené z kvalitných materiálov (prevažne z kvalitného masívneho dreva) sú tou správnou voľbou do každej domácnosti. Charakterizuje ich exkluzívny vzhľad a kvalitné materiálové prevedenie. Príborníky so zásuvkami, komody s dvierkami, či skrinky s vítrinami...

Výber exluzívnych komôd, skriniek a príborníkov pre náročných.

Dizajnové komody a skrinky vyrobené z kvalitných materiálov (prevažne z kvalitného masívneho dreva) sú tou správnou voľbou do každej domácnosti. Charakterizuje ich exkluzívny vzhľad a kvalitné materiálové prevedenie. Príborníky so zásuvkami, komody s dvierkami, či skrinky s vítrinami, to všetko nájdete v našej širokej ponuke. Či už máte radi zdobené komody s rôznymi 3D rezbami, či vzormi, alebo preferujete jednoduchšie riešenia, ste na správnom mieste.

 

Detaily
Zobrazených 1 - 18 z 62 položiek
 • 749,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Dizajnová drevená komoda pre náročných Komoda je vyrobená ručne s pouźitím kvalitného masívneho dreva manga. Všimnite si nádherne vypracovanú prednú dosku tejto komody s pútavým 3D dizajnom. Prírodný sýto hnedý odtieň dreva príjemne zútulní priestor.

  749,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 767,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Luxusná komoda do obývačky z masívu  Dizajnová honosne pôsobiaca komoda s dvierkami, ktoré kryjú veľký úložný priestor. Komoda je vyrobená ručne z kvalitného masívneho dreva manga, predná doska je zaujímavo a precízne vypracovaná a jej dizajnový vzhľad podčiarkuje elegantný čierny kovový rám. Je vhodná do obývačky, spálne, či predsiene.

  767,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 395,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Dizajnová komoda, príborník z dubového dreva Štýlová svetlohnedá komoda využiteľná aj ako príborník do jedálne. Komoda obsahuje otvorený aj uzavretý úložný priestor v podobe zásuviek, krytého úložného priestoru s dvierkami a otvorenými priehradkami. Komoda je vyrobená ručne s použitím dubového dreva.

  395,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 869,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Dizajnová masívna komoda na kovovom podstavci Trendová komoda je vyrobená ručne s použitím masívneho dreva manga, ktoré púta na seba pozornosť vďaka exkluzívnemu vzoru na predných dvierkach komody. Komoda stojí na čiernom kovovom podstavci, ktorý zvýrazní jej moderný vzhľad a podčiarkne elegantný vzhľad miestnosti, v ktorej sa nachádza.

  869,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 989,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Exkluzívna masívna komoda do obývačky 175cm Dizajnová komoda z kvalitného masívneho dreva je príkladným predstaviteľom večne obľúbeného štýlu a úžasne zapasuje do rôznych moderne ladených, či vidiecky ladených interiérov. Je vyrobená ručne z dreva sheesham a poskytuje dostatok priestoru.

  989,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 1 319,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Luxusná komoda z masívu do obývačky, či jedálne Predstavujeme vám túto dizajnovú komodu vyrobenú ručne z masívneho agátového dreva a nehrdzavejúcej ocele. Komoda stojí na štýlovom podstavci a má pútavý motýlí vzor z ocele na prednej strane dosky. Komoda obsahuje taktiež magnetický zámok na dvierkach. 

  1 319,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 683,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Luxusná masívna komoda so zásuvkami a s dvierkami Nádherná komoda z obľúbenej kolekcie Agbara je skvostom, ktorý rozjasní každé bývanie a dodá mu dávku luxusu a elegancie. Praktická komoda je zhotovená ručne z kvalitného dreva sheesham, ktoré vyzerá naozaj honosne.K tejto krásnej komode vám dávame do pozornosti aj vysokú skrinku z rovnakej kolekcie :...

  683,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 611,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Štýlová komoda do obývačky alebo príborník do jedálne  Praktická komoda vhodná aj ako príborník je vyrobená ručne z kvalitného dubového dreva a disponuje až troma rôznymi typmi úložného priestoru - troma krytými priečinkami s dvierkami, troma zásuvkami a troma otvorenými priehradkami, to všetko v modernom dizajne, ktorý očarí každého majiteľa.

  611,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 797,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Luxusná masívna komoda  je dizajnovým kúskom, ktorý neostane bez povšimnutia. Nádherná ručná práca sa odrazila na štýlovej detailne prepracovanej doske. Disponuje dvoma otváracími úložnými priestormi a troma zásuvkami. Je vyrobená z masívneho dreva sheesham.

  797,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 1 163,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Masívna komoda s dvierkami na nožičkách Komoda pod televízor Exkluzívna komoda v populárnom industriálnom štýle je praktickým riešením, keďže poskytuje rôzne typy úložných priestorov, medzi ktoré patrí okrem otváracích skriniek a zásuviek aj odnímateľný držiak na fľaše, do ktorého sa zmestí až 11 fliaš! Dvere disponujú jemnou mechanikou s magnetickým zámkom.

  1 163,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 773,99 € Kalendárny týždeň 41

  Luxusná skriňa z masívu Luxusná tmavá ručne vyrábaná komoda so šiestimi veľkými priehradkami, ktoré sú kryté dvierkami s jemným uzatváracím mechanizmom a nádhernou 3D rezbou na povrchu dosky. Komoda zapasuje do moderne ladených interiérov, kde zvýrazní a podčiarkne ich exkluzivitu. Je vyrobená z kvalitného masívneho dreva manga.

  773,99 € s DPH
  Kalendárny týždeň 41
 • 773,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Luxusná vysoká komoda z masívu Prekrásna ručne vyrábaná skrinka v hnedej farbe so štýlovým kovovým rámom disponuje až šiestimi priehradkami, ktoré sú kryté dvierkami s precíznou 3D rezbou, ktorá podčiarkne exkluzivitu priestoru a jemným uzatváracím mechanizmom. Skrinka je vyrobená z kvalitnej exotickej masívnej dreviny mango.

  773,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 893,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Populárna masívna skrinka v industriálnom štýle Ručne vyrábaná nízka komoda z masívneho agátového dreva v industriálnom vzhľade s čiernym kovovým rámom a kovovými rukoväťami. Každý kúsok je jedinečný. Vďaka neutrálnej prírodnej farbe je jednoduché ho zladiť s ostatnými kúskami nábytku. V našej ponuke nájdete v rovnakej kolekcii aj vysokú skriňu.Skrinka...

  893,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 1 013,99 € Kalendárny týždeň 40

  Luxusná retro komoda pre náročných Exkluzívna ručne vyrobená komoda z masívneho agátového dreva v retro dizajne s pozláteným kovovým rámom a rukoväťami. Každý kus je unikát. Je veľmi praktická a disponuje troma typmi úložných priestorov - otvorenou časťou, zásuvkami a krytým úložným priestorom s dvierkami.

  1 013,99 € s DPH
  Kalendárny týždeň 40
 • 797,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Nádherná komoda alebo príborník s dvierkami Predstavujeme vám našu nádhernú komodu s pútavým vzorom na predných dvierkach, ktorý premení vaše bývanie na útulný domov. Ručne vyrábaná skrinka je zhotovená z masívneho dreva exotickej dreviny manga v kombinácii so stabilnými kovovými nohami zhotovené v zaujímavom tvare.

  797,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 917,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Dizajnová komoda v populárnom industriálnom štýle Očarujúca komoda, ktorú neprehliadne žiadne oko! Obľúbená komoda v priemyselnom štýle poteší aj tých najnáročnejších. Je vyrobená z agátového dreva a je ideálnou voľbou do moderne ladenej obývačky, jedálne, spálne, či dokonca na chodbu, pretože úložného priestoru nikdy nie je dosť.

  917,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
 • 707,99 € Skladom (dodanie 2-4 týždne)

  Luxusná masívna komoda na nožičkách "Handmade" je to správne slovo, ktoré perfektne charakterizuje túto skrinku. Nádhernú prednú dosku zdobí zaujímavý vzor, ktorý podčiarkne atmosféru útulného domova. Je vyrobená z kvalitného zdobeného masívneho dreva a stojí na stabilných masívnych nožičkách.

  707,99 € s DPH
  Skladom (dodanie 2-4 týždne)
 • 725,99 € Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)

  Luxusná skrinka z masívneho dreva Zaujímavé mozaiky v bohémskom štýle sú žiadané nielen v módnom priemysle, ale aj v interiérovom dizajne. Je to kúsok, ktorý sa vymyká priemeru a púta na seba pozornosť. Doska je vyhotovená ručne v orientálnom bohémskom štýle z masívneho kvalitného dreva manga. Skrinka je využiteľná aj ako štýlový príborník do jedálne.

  725,99 € s DPH
  Na Dopyt (je potrebné overiť dostupnosť)
Zobrazených 1 - 18 z 62 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop